مشاوره تلفنی وسواس یکی از بهترین راهکارهای در دسترس افراد وسواسی است تا در سریعترین زمان ممکن برای درمان وسواس اقدام نمایند. وسواس مسئله‌ای است که معمولاً  افراد کمتر به دنبال درمان آن می‌روند. افراد وسواسی از دور بسیار منظم، آینده‌نگر و پاکیزه به نظر می‌رسند در صورتی که انضباط و تمیزی افراطی و افکار بیمارگونه‌ی آن‌ها خود و اطرافیانشان را آزار می‌دهد. درمان وسواس به تنهایی و بدون کمک مشاور تلفنی یا حضوری دشوار و غیرممکن بنظر می‌آید. ابتدا لازم است که فرد بیماری خود را بپذیرد و قبول کند که نیاز به راهنمایی و درمان دارد. مشاوره تلفنی به افراد وسواسی و خانواده‌های آنان کمک می‌کند تا این بیماری‌ را ریشه‌کن کنند و افکار مزاحم را از بین ببرند. 

مشاوره وسواس می‌تواند فرد را به بهترین راهکار عملی متناسب با شخصیت خود برساند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مشاوره وسواس می‌توانید با مشاوران مرکز 

مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : 

مشاوره تلفنی وسواس | برخورد علمی با درمان وسواس


هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: وسواس ,درمان ,مشاوره ,تلفنی ,افراد ,زندگی ,مشاوره تلفنی ,درمان وسواس ,افراد وسواسی ,برخورد علمی ,تلفنی وسواس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

elmeno یادگیری بهتر Everything you want مهندسی پزشکی مرکز نیکوکاری و مددکاری بُشری (◕‿◕✿)دختری با حرفهای قشنگ(✿◠‿◠) تجربه های یک دانشجو در برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی زناشویی ( فی کالا )